Банки не будуть надавати кредит онлайн тим, у кого мало чи ні активів. Мікрофінансування засноване на філософії, що навіть невеликі суми кредиту можуть допомогти покласти край бідності. Багато хто відчуває труднощі з доступом до офіційних фінансових установ, оскільки у них немає належних документів або офіційного працевлаштування.

Кращі ставки погашення заборгованості

Ці позики допомагають розширити можливості і вирішити проблеми. У більшості випадків це максимально безпечні інвестиції для тих, хто позичає гроші. Головне грамотно підійти до вибору кредитора.

Доступ до освіти та медицини

Сім’ї, які отримують допомогу у вигляді мікрокредиту, рідше забирають дітей зі школи з економічних причин і частіше розташовують для для оплати шкільних зборів або медичних послуг.

Фінансова стійкість

Взяти кредит онлайн на оборотний капітал вже може бути досить для запуску малого бізнесу, який міг би допомогти витягнути себе і сім’ю з фінансової ями. Ці малі підприємства можуть сприяти створенню нових робочих місць, що робить благотворний вплив на економіку.

Поліпшення доходів і якості харчування

Завдяки невеликим кредитами люди можуть отримувати необхідні ресурси для підвищення продуктивності і отримання більшого доходу.

Що таке МФО і ринок мікрофінансування?

Більше 2 мільярдів дорослих і 800 мільйонів молодих людей у ​​всьому світі не мають доступу до банківських послуг. У країнах Африки на південь від Сахари менше 30 людей мають банківські рахунки. Мало грошей, немає банків поблизу, немає необхідної ідентифікації, вони не можуть заповнити документи або тому що вони не знають про переваги. Сотні тисяч людей досягають фінансової стабільності і розширюють економічні можливості завдяки мікрофінансовим ініціативам. Мікрофінансування передбачає надання невеликих кредитів людям, які в даний час не мають доступу до капіталу. Це ключова стратегія, яка допомагає стати фінансово незалежними і забезпечувати сім’ї навіть в періоди економічних труднощів. Доступ до фінансових ресурсів, знань і можливості для накопичення заощаджень, спільно з програмами мікрофінансування дозволяють більш гнучко управляти ресурсами, стати більш стійкими і забезпечувати дітей. Є міжнародні організації, що працюють в партнерстві з місцевими постачальниками мікрофінансових послуг, а також іншими організаціями над ініціативами з надання кредитів онлайн без відмови. Завдяки партнерській роботі сім’ї по всьому світу отримують доступ до фінансових послуг і освітню підтримку. Люди, які не мають доступу до фінансових послуг, мають менше шансів заощадити гроші і, отже, менше шансів мати ресурси для підтримки здоров’я, безпеки та навчання.

Які ще переваги мають онлайн кредити?

В першу чергу це швидко. Набагато зручнішеі комфортніше оформити грошова позикачерез мобільний додаток у своємусмартфоні, просто сфотографувавши документи і заповнивши всі осередки. Головне – вказати достовірну інформацію, оскільки кредитор перед тим як видати гроші все перевірить. Зверніть увагу на те, що мікрофінансові організації велике значення приділяють соціальним мережам. Якщо у вас немає сторінки в Facebook, Instagram і т.д., кредитор може подумати що це дивно і відмовити вам у видачі позики. Ідеальний позичальник – це той хто веде свої соціальні мережі, публікує фотографії, підписаний на адекватні паблік і сторінки. Таким чином МФО переконується в тому що до них звертається серйозналюдина, готовий нести відповідальність і виконати взяті на себе кредитні зобов’язання. Якщо немає інших можливостей щоб розібратися з фінансовими проблемами, МФО стане відмінним способом вирішити їх. Щоб оформити кредит через банк, часто потрібно не менше 3 днів (зібрати всібланки і необхідні довідки, пройти процедуру перевірки і т.п.). У МФО з моменту відкриття сайту до моменту зарахування коштів проходить максимум півгодини. Ми живемо в таких умовах коли часто доводиться працювати без офіційного працевлаштування. Таким людям банк змушений відмовити у видачі кредиту. Але завдяки мікрофінансовим організаціям людина має повноцінний доступ докредитних продуктів і може використовувати їх собі на благо.