Є багато причин, щоб взяти мікрокредит, оскільки у нього дійсно багато переваг. Вони можуть бути використані для погашення заборгованості на кредитній карті, наприклад. На відміну від іншихформ фінансування, позики в МФО не повинні бути забезпечені заставою.

Консолідація боргу

Один з найбільш поширених способів використання послуг МФО – консолідація боргу. Уявіть, що у вас є кілька кредитів або заборгованості по кредитній карті. Всі вони мають різні баланси і процентні ставки. В такому випадку послуги МФО можуть допомогти. Коли ви подаєте заявку на швидкий кредит онлайн на карту і використовуєте його для консолідації боргу, ви поєднуєте  непогашені залишки в один платіж. Таким чином вам буде простіше погасити свій борг у майбутньому.

Погасити борги за кредитними картками

Послуги МФО – одне з кращих переваг використання особистого кредиту для погашення заборгованості за кредитними картками. Таким чином ви можете зменшити кількість часу, який потрібен, щоб погасити борг. Це дозволяє розібратися з проблемами і уникнути штрафних санкцій від банку.

Фінансування реконструкції будинку

Онлайн кредит може бути чудовим варіантом для оплати ремонту будинку. Якщо ви хочете поставити новий дах, встановити сонячну батарею, відремонтувати кухню, купити нові меблі – послуги МФО можуть допомогти.

Оплата весілля

Весільний кредит онлайн без відмови може бути використаний для оплати оренди місця проведення і покупки сукні нареченої, а також для невеликих витрат: квіти, фотографії, торт, весільний координатор і т.п. Ви також можете розглянути можливість оплати обручки.

Гроші на витрати в рамках переїзду

Великий переїзд на далеку відстань, можливо, заради працевлаштування, може бути досить дорогим. За ці кошти можна оплатити перевезення домашніх речей, покупку меблів для нового житла, перевезення автомобіля по країні і інші витрати. Одна річ, на яку варто звернути увагу перш ніж подати заявку на онлайн кредит для покриття переїзду – чи дозволить ваш новий дохід погасити заборгованість. Вам не потрібна додаткове фінансове навантаження від погашення особистого кредиту на зорі початку нової кар’єри в новому місці.

Фінансування витрат на похорони

Багато хто забуває розповідати про істотних витратах на похорон. Вони можуть бути дорогими. Ділянка поховання, труну, послуги похоронного бюро та інші витрати можуть утворити круглу суму. Якщо майно померлої людини не може окупити ці витрати, член сім’ї або інша особа може отримати онлайн кредит для покриття остаточних витрат.

Платні медичні рахунки

Медичні витрати – це, безумовно, одна з найпопулярніших причин, по якій люди звертаються до кредиторам. Приклади включають стоматологічну роботу, косметичну хірургію, лікування безпліддя та інші процедури. Додаткові витрати, такі як медичні поїздки, парковка, ліки і подальший догляд також можуть бути профінансовані за рахунок позики.

Відпустка мрії

Середньостатистичний відпустку не може коштувати настільки дорого щоб потрібно було оформляти кредит. Але як щодо медового місяця або розкішного круїзу? Ось де грошова позика справді може допомогти.

Робимо велику покупку

Якщо вам раптом потрібно купити нову пральну машину і сушарку і у вас немає коштів, онлайн займ стане великим полегшенням. Новий комп’ютер також може коштувати більше, ніж та сума, що є у вас на вашому ощадному рахунку. Невеликі приватні кредити дозволяють придбати основні побутові прилади і електроніку відразу, а не чекати місяці, щоб накопичити на них.