Особистий кредит онлайн – це коли ви позичаєте гроші у кредитора і повертаєте їх протягом встановленого періоду, погашаючи основну суму плюс відсотки. Сума, яку ви можете зайняти, а також скільки відсотків ви будете повинні, багато в чому залежить від кредитної історії і доходу. Особистий онлайн кредит на карту може бути підкріплений заставою. Але МФО надає вам незабезпечені позики наособисті потреби, тобто без заставного майна. Тож тут мають місце більш високі процентні ставки, в порівнянні з забезпеченими кредитами. Чи є переваги отримання кредиту онлайн на картку в Києві в Інтернеті, в порівнянні з типовим фінансовою установою? Абсолютно! Однак слід також розглянути будь-які потенційні недоліки. Давайте подивимося на плюси і мінуси отримання кредиту онлайн, щоб допомогти вам вирішити, чи буде це правильний вибір у вашій ситуації.

Отримання персонального кредиту онлайн

Перший крок, який роблять багато онлайн-кредитори – попередньо перевіряють кандидатів. Цей вид перевірки не впливає на кредитний рейтинг. Більш жорстка перевірка виконується під час вашого фактичного заяви на отримання грошей, і вже вони можуть негативно вплинути на кредитний рейтинг. Коли кандидати проходять попередню кваліфікацію, кредитор може запропонувати більш точну інформацію про процентні ставки і умови оплати. Онлайн-кредитори не мають стільки витрат, як типовий банк. За меншими накладними витратами вони можуть запропонувати конкурентноздатні процентні ставки. Оскільки індустрія онлайн-кредитування настільки прибуткова, існує велика конкуренція серед кредиторів. Це ще більше знижує процентні ставки. Процес отримання особистого позики онлайн також, як правило, більш приємний, особливо якщо порівнювати з традиційним банком. Ці функції часто представлені у вигляді гнучких умов оплати без комісій, або варіантів зниження процентної ставки, коли ви робите своєчасні платежі по кредиту онлайн на карту.

Можливість отримати гроші з поганою КІ

Отримання незабезпеченого позики вимагає кращу кредитну історію. Якщо у вас низький кредитний рейтинг, погане співвідношення боргу з доходами, або погана історія платежів, ви все одно можете отримати схвалення на онлайн займ в МФО. Мікрофінансові організації роблять ряд поступок.

Як вибрати персональний кредит онлайн

Подивіться за межі процентних ставок: будь-які приховані збори або привілеї з тими чи іншими варіантами погашення. Відсутність зборів та / або додаткові привілеї с функциями можуть бути надзвичайно корисним в довгостроковій перспективі. Перевірте свій кредит заздалегідь: ви повинні знати, як виглядає ваш кредит готівкою онлайн. Це може дати вам уявлення про те, чого очікувати. Порівняння з декількома сайтами: якщо ви використовуєте онлайн-інструменти для порівняння, рекомендуємо перевірити кредитора на декількох сайтах порівняння. Один сайт може мати застарілу або просто неправдиву інформацію. Спробуйте знайти найкращі ресурси з найактуальнішою інформацією. Останнє, що потрібно враховувати: не дивитеся тільки на процентну ставку. Порівняйте APRs або річні процентні ставки. APR відрізняється від самої процентної ставки, оскільки вона включає додаткові збори.